A plaken dhembet

😓 Ju thoni qe i kam patur dhembet me te bardhe dhe me te medhenj,...

1 minute read

Proteza te pjesshme

💡A mund te hame me proteza te tilla? Ju do te ndiheni shume komod me...

1 minute read

Krepat dhe kariesi

🍓Nje nga recetat me te shijshme krepat, eshte fajtore per dhembet me kavitete. Cfare e...

1 minute read

Kujdesi i gojes gjate shtatzanise

Keshilla per kujdesin e gojes ne shtatezani: </br> ☑Eshte e preferueshme qe para shtatezanise te...

1 minute read

Ushqime per dhembe te mire

Ne të gjithë duam të kemi një buzëqeshje të madhe dhe buzëqesh të mëdha fillojnë...

2 minute read

Ushqime per dhembe plot shendet

🍓Kivi dhe luleshtrydhe - kane vitamin C, e cila nxit formimin e indit lidhes ne...

1 minute read

Specialitetet ne dentistri

Specialitetet ne dentistri Kur hyni ne spital nuk kerkoni mjekun e 👂vesheve per problemet me...

1 minute read

Dhembet mund te te bejne famoz

Dhembet mund te te bejne famoz Kjo mesiper është ajo që bëri Zholt Sinka nga...

1 minute read