Faseta, mbushje buzesh, mollezash dhe heqje rrudhash

    Faseta Emax ose porcelani me te mirat ne treg. Me teknologji gjermane, ju garantojme nje buzeqeshje mahnitese.

Keto per fasetat. Po pse jane dentistet specialistet me te pershtatshem per fryrje buzesh?
1⃣ Dentistet jane profesioniste te mjeksise qe kane studiuar me vite te tera anatomine e fytyres nga balli tek mjekra. Ata jane ne gjendje te bejne nje diagnoze te thelluar per problemet me fytyren. Dentistet bejne nderhyrje invazive ne pjesen e fytyret me te medha se cmund te beje nje dermatolog.
2⃣ Dentistet jane te afte ti bejne pacientet te ndihen te qete e te sigurt nga pervoja qe kane me problemet e gojes. Ata japin zgjidhje duke pasur parasysh dhe anen kozmetike, por edhe anen funksionale, pasi kane njohuri edhe per dhembet dhe nofullen qe dermatologet ose kirurget kozmetike nuk i kane.
3⃣ Kur vjen puna tek shpimet me gjilpera dentistet jane me te saktet pasi ne praktiken e tyre te perditshme ata bejne shume shpime. Dentistet sigurohen qe bejne shpime te shpjeta dhe pa dhimbje.
4⃣ Dentistet tanime nuk do te jene vetem vendi i trajtimeve dentare, por edhe procedurave te tjera te bukurise.
5⃣ Dhe e fundit, se nuk duam te mburemi, por duam tju informojme ne fillim. Klinika jone nuk eshte mjaftuar vetem me keto, ne ndjekim gjithmone dentistet dhe kirurget kozmetike lider neper trajnime, konferenca dhe kurse ne internet per tju dhene ju cilesine me te mire.

Mjaft me me imperfeksionet para pasqyres! Trajtime dentare estetike, mbushje buzesh, mollezash dhe rrudhash. Krijo buzeqeshjen perfekte ne KetiDent.

Telefononi tani doktoreshen tone dhe rezervoni nje konsulte FALAS


Nese nuk jeni bindur ende, degjoni dhe kete pacienten tone per fryrjen e buzeve: