Trajtime estetike si mezoterapi per fytyren dhe flokun, botox, filler, dermapen, plazem dhe peeling

Trajtime estetike si mezoterapi per fytyren dhe flokun, botox, filler, dermapen, plazem dhe peeling

2022, Dec 26    

A po beheni gati per festa☺️🎄🎄❄️☃️

Nese po konsideroni te perkedhelni veten tuaj ju sygjerojme👇👇👇👇

🥹Mesoterapi me kokteilin francez me te famshem te momentit NCTF ha (ushqen lekuren me 12 vitamina, 24 aminoacide, 6 koenzima, 6 minerale)

🥹Peeling kimik PRX-T33 pa downtime, ne cdo dite te vitit, per rigjallerimin e lekures, kunder pigmentimeve, per alnet, ka efekt lifting, njetrajteson ngjyren e lekures, largon qelizat e vdekura.

☺️Peeling kimik TCA ben zhveshjen e siperme te lekures, balancon yndyren, tonin e lekures dhe relievin e saj.

☺️Mesoterapi per floket XL Hair, trajton renien e flokeve, perdoret pas transplantit te flokeve, ne alopeci. Ushqen lekuren e kokes.

🥹Profhilo nxit prodhimin e kolagjenit ne lekure dhe ben biorimodelim te lekures, tendos dhe hidraton lekuren.

😉Fillerat me kanulat e sigurta softfil, boksin per rrudhat.

☺️Dhe sigurisht trajtimet me plazem, per te cilat jemi te vecante😉😉